299,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 241,13€
Κωδικός PCarena:
5671141
Εγγύηση χαμηλότερης τιμής. Αν θέλετε καλύτερη τιμή, καλέστε μας στο 210.2241246
Ο πελάτης έχει την δυνατότητα να δει και να ελέγξει το μηχάνημα της αρεσκείας του πριν το παραλάβει live μέσω κάμερας και viber η με φωτογραφία και video. Στο video στο οποίο εμφανίζεται το μηχάνημα φαίνεται και το serial number και αποστέλλεται εν συνεχεία στο κινητό η στο email του. Έτσι ξέρει τι θα παραλάβει από το serial number του μηχανήματος.
Δωρεάν Μεταφορικά
Εντός Αθηνών Εκθεσιακό Προϊόν ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ
Εντός Αθηνών Εκθεσιακό Προϊόν ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ
Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | Lenovo |
| Μοντέλο | Lenovo ThinkSmart HUB 500 AiO |
| Εταιρεία επεξεργαστή | Intel |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5 |
| Μοντέλο επεξεργαστή | Intel Core i5 7500T (7ης γενιάς), 6MB Cache |
| Ταχύτητα επεξεργαστή | 2.70 GHz |
| Μέγιστη ταχύτητα επεξεργαστή | 3.30 GHz |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 4 |
| Threads επεξεργαστή | 4 |
| Μέγεθος μνήμης RAM | 8 GB |
| Τεχνολογία μνήμης RAM | DDR4 |
| Αριθμός σκληρών δίσκων | 1 |
| Μέγεθος σκληρού δίσκου SSD | 128 GB |
| Κατασκευαστής κάρτας γραφικών | Intel |
| Μοντέλο κάρτας γραφικών | Intel HD |
| Τύπος κάρτας γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Διασυνδέσεις | 4 x USB 3.1 / 3.2 Gen 1 (Type-A), 2 x HDMI Out, 1 x HDMI In, LAN (RJ-45), 1 x 3.5mm combo jack (headset/mic) |
| Ήχος | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο |
| Κάρτα δικτύου | Ethernet 10, 100, 1000 Mbit/s, Wi-Fi 802.11ac |
| Bluetooth | Ναι |
| HDMI | Ναι ( για σύνδεση με οθόνη ) |
| Κάμερα | Οχι |
| Βάρος υπολογιστή | 2.500 kg |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 IoT |
| Μέγεθος οθόνης | 11.6 ίντσες |
| Ανάλυση οθόνης | 1920x1080 Full HD |
| Οθόνη αφής | Ναι |
| Τύπος οθόνης | ΟΘΟΝΗ ΑΦΗΣ, IPS, LCD LED backlight, Wide Viewing Angle, anti-glare, FHD |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαθεσιμότητα | Άμεσα Διαθέσιμο (Παράδοση από 1 έως 3 ημέρες) |
All-in-one 11.6" Lenovo ThinkSmart HUB 500 AiO, Οθόνη Αφής 1920x1080 Full HD, Intel Core i5 7500T (7ης γενιάς), 8GB RAM, 128GB SSD, HDMI, Wifi ready, Windows 10 IoT Enterprise (ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΠΡΟΙΟΝ GRADE - A)
299,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 241,13€
Προσαρμογή στις ανάγκες σας & αγορά
Περιγραφή Προϊόντος
Το Lenovo ThinkSmart Hub 500 AIO Touch i5-7th 8GB 128GB είναι ένα All-in-One (όλα-σε-ένα) υπολογιστικό σύστημα με οθόνη αφής και ενσωματωμένο υπολογιστή — συνήθως σχεδιασμένο για επαγγελματική χρήση, τηλεδιασκέψεις και meeting rooms, αλλά μπορεί να χρησιμεύσει και σαν γενικός μικρός PC.
Χαρακτηριστικά:
- Οθόνη: 11.6″ Full HD (1920x1080) Touchscreen — οθόνη αφής υψηλής ανάλυσης για άμεση αλληλεπίδραση.
- Επεξεργαστής (CPU):
- Intel Core i5-7500T 7ης γενιάς (4 πυρήνες, 2.7 GHz έως 3.3 GHz, 6 MB cache) — επαρκής για καθημερινές εργασίες, εργασίες γραφείου, περιήγηση στο web, online meetings κλπ.
- Μνήμη (RAM): 8GB DDR4
- Αποθήκευση: 128GB SSD
- Γραφικά: Intel HD Graphics 630
- Λειτουργικό Σύστημα: Windows 10 IoT Enterprise
- Δίκτυο & Συνδεσιμότητα:
- Wi-Fi 5 (802.11ac), Gigabit Ethernet
- Bluetooth 4.x — για ασύρματη σύνδεση περιφερειακών.
Θύρες & Συνδέσεις:
- 4 x USB 3.2 Gen 1
- 1 x RJ-45 LAN (ενσύρματη σύνδεση)
- 2 x HDMI out + 1 × HDMI in — έξοδοι/είσοδος βίντεο
- 3.5 mm combo audio jack
- Ήχος & Μικρόφωνο:
- Ενσωματωμένα ηχεία + μικρόφωνο — για meetings και τηλεδιασκέψεις.
Ετικέτες:
desktoppc
