199,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 160,48€
Κωδικός PCarena:
5844655
Εγγύηση χαμηλότερης τιμής. Αν θέλετε καλύτερη τιμή, καλέστε μας στο 210.2241246
Ο πελάτης έχει την δυνατότητα να δει και να ελέγξει το μηχάνημα της αρεσκείας του πριν το παραλάβει live μέσω κάμερας και viber η με φωτογραφία και video. Στο video στο οποίο εμφανίζεται το μηχάνημα φαίνεται και το serial number και αποστέλλεται εν συνεχεία στο κινητό η στο email του. Έτσι ξέρει τι θα παραλάβει από το serial number του μηχανήματος.
Εκθεσιακό Προϊόν
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ
Εξαντλήθηκε
Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | Hewlett Packard |
| Μοντέλο | HP EliteDesk 800 G4 Mini, 65W |
| Εταιρεία επεξεργαστή | Intel |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5 |
| Μοντέλο επεξεργαστή | Intel Core i5 8500T (8ης γενιάς), 9M Cache |
| Ταχύτητα επεξεργαστή | 2.10 GHz |
| Μέγιστη ταχύτητα επεξεργαστή | 3.50 GHz |
| Γενιά επεξεργαστή | 8η γενιά |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 6 |
| Threads επεξεργαστή | 6 |
| Μέγεθος μνήμης RAM | 8 GB |
| Τεχνολογία μνήμης RAM | DDR4 |
| Αριθμός σκληρών δίσκων | 1 |
| Μέγεθος σκληρού δίσκου SSD | 256 GB |
| Κατασκευαστής κάρτας γραφικών | Intel |
| Μοντέλο κάρτας γραφικών | Intel UHD |
| Τύπος κάρτας γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Διασυνδέσεις | 3 x USB-A 3.1 / 3.2 Gen 1, 3 x USB-A 3.1 / 3.2 Gen 2, 1 x USB-C 3.1 / 3.2 Gen 2, HDMI, DisplayPort, combo audio jack (3.5 mm), headphone output / line out |
| Οπτικό μέσο | Όχι |
| Κάρτα δικτύου | Ethernet 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Display port | Ναι ( για σύνδεση με οθόνη ) |
| Βάρος υπολογιστή | ~1.050 kg |
| Διαστάσεις υπολογιστή | 177 x 175 x 34 mm |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαθεσιμότητα | Άμεσα Διαθέσιμο (Παράδοση από 1 έως 3 ημέρες) |
| Κατάσταση Προϊόντος | refurbished |
Desktop PC HP EliteDesk 800 G4 Mini, Intel Core i5 8500T (8ης γενιάς), 8GB RAM, 256GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics 630, Display Ports, Windows 11 Pro (ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΠΡΟΙΟΝ)
199,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 160,48€
Προσαρμογή στις ανάγκες σας & αγορά
Περιγραφή Προϊόντος
Η Hewlett Packard, κορυφαία εταιρεία στην παρασκευή Η/Υ, αποτελεί την πρώτη επιλογή στην αγορά PC, ιδιαίτερα για επαγγελματίες λόγω της κορυφαίας ποιότητας κατασκευής και της αντοχής τους στο χρόνο.
ΠΡΟΙΟΝ ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ - GRADE A
Display Ports για σύνδεση με τηλεόραση
| Επεξεργαστής | Intel Core i5 8500T (8ης γενιάς), 6 πυρήνες, 6 νήματα, 3.50 GHz |
| Μνήμη RAM | 8GB DDR4 |
| Μέγεθος σκληρού δίσκου SSD | 256GB NVMe |
| Κάρτα Γραφικών | Intel UHD Graphics 630 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
Ετικέτες:
desktoppc
