89,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,57€
Κωδικός PCarena:
4356035
Εγγύηση χαμηλότερης τιμής. Αν θέλετε καλύτερη τιμή, καλέστε μας στο 210.2241246
Ο πελάτης έχει την δυνατότητα να δει και να ελέγξει το μηχάνημα της αρεσκείας του πριν το παραλάβει live μέσω κάμερας και viber η με φωτογραφία και video. Στο video στο οποίο εμφανίζεται το μηχάνημα φαίνεται και το serial number και αποστέλλεται εν συνεχεία στο κινητό η στο email του. Έτσι ξέρει τι θα παραλάβει από το serial number του μηχανήματος.
Crazy Προσφορά
Δωρεάν Μεταφορικά
Εντός Αθηνών Εκθεσιακό Προϊόν
Εντός Αθηνών Εκθεσιακό Προϊόν
Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | Lenovo |
| Μοντέλο | Lenovo ThinkCentre M715s |
| Εταιρεία επεξεργαστή | AMD |
| Επεξεργαστής | AMD PRO A10 |
| Μοντέλο επεξεργαστή | AMD PRO A10-8770 |
| Ταχύτητα επεξεργαστή | 3.50 GHz |
| Μέγιστη ταχύτητα επεξεργαστή | 3.80 GHz |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 4 |
| Threads επεξεργαστή | 4 |
| Μέγεθος μνήμης RAM | 8 GB |
| Τεχνολογία μνήμης RAM | DDR4 |
| Αριθμός σκληρών δίσκων | 1 |
| Μέγεθος σκληρού δίσκου SSD | 128 GB |
| Κατασκευαστής κάρτας γραφικών | AMD |
| Μοντέλο κάρτας γραφικών | AMD Radeon |
| Τύπος κάρτας γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Διασυνδέσεις | 4 x USB 3.0, 4 x USB 2.0, 2 x DisplayPort, 1 x VGA, 1 x LAN (RJ-45), 1 x Line-in/out |
| Κάρτα δικτύου | Ethernet 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Display port | Ναι ( για σύνδεση με οθόνη ) |
| Βάρος υπολογιστή | ~6.100 kg |
| Διαστάσεις υπολογιστή | 338 x 92 x 293 mm |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαθεσιμότητα | Άμεσα Διαθέσιμο (Παράδοση από 1 έως 3 ημέρες) |
| Κατάσταση Προϊόντος | refurbished |
Desktop PC Lenovo ThinkCentre M715s SFF, AMD PRO A10-8770 (4 ΠΥΡΗΝΕΣ), 8GB RAM, 128GB SSD, 2 x DisplayPort, Windows 11 Pro (ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΠΡΟΙΟΝ GRADE - A)
89,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,57€
Προσαρμογή στις ανάγκες σας & αγορά
Περιγραφή Προϊόντος
Lenovo ThinkCentre M715s SFF
Χαρακτηριστικά:
- Επεξεργαστής: AMD PRO A10‑8770, 4 πυρήνες, 4 νήματα, 3.80 GHz
- Μνήμη RAM: 8 GB (DDR4)
- Αποθήκευση: 128 GB SSD
- Γραφικά: Radeon R7
- Θύρες οθόνης: 2 x DisplayPort
- Λειτουργικό Σύστημα: Windows 11 Pro
- Μορφή: SFF (Small Form Factor) — εξοικονομεί χώρο στο γραφείο
- Ιδανικό για καθημερινή χρήση, γραφείο, παρουσιάσεις και multitasking.
Χρήση:
- Επαγγελματική χρήση / γραφείο: Ικανό για εφαρμογές Office, email, περιήγηση, παρουσίαση δεδομένων.
- Χρήση με πολλαπλές οθόνες: Ιδανικό για διπλή οθόνη χάρη στις 2xDisplayPort.
- Κατάλληλο για stand‑alone PC σε μικρό χώρο ή ως υπολογιστής υποστήριξης.
- Σταθερό σπίτι ή μικρό γραφείο όπου η απόδοση και η αξιοπιστία έχουν σημασία.