Μόνο 99,99€Από 119,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 80,64€
Κωδικός PCarena:
7138925
Εγγύηση χαμηλότερης τιμής. Αν θέλετε καλύτερη τιμή, καλέστε μας στο 210.2241246
Ο πελάτης έχει την δυνατότητα να δει και να ελέγξει το μηχάνημα της αρεσκείας του πριν το παραλάβει live μέσω κάμερας και viber η με φωτογραφία και video. Στο video στο οποίο εμφανίζεται το μηχάνημα φαίνεται και το serial number και αποστέλλεται εν συνεχεία στο κινητό η στο email του. Έτσι ξέρει τι θα παραλάβει από το serial number του μηχανήματος.
Crazy Προσφορά
Δωρεάν Μεταφορικά
Εντός Αθηνών Εκθεσιακό Προϊόν
Εντός Αθηνών Εκθεσιακό Προϊόν
Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | Nokia |
| Μοντέλο | Nokia T20 |
| Μέγεθος οθόνης | 10.4 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | IPS LCD |
| Ανάλυση οθόνης | 1200x2000 |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Εταιρεία επεξεργαστή | Unisoc |
| Επεξεργαστής | Unisoc Tiger |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Unisoc Tiger Τ610 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 1.80 GHz |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 8 |
| Threads επεξεργαστή | 8 |
| Μέγεθος μνήμης RAM | 4 GB |
| Τεχνολογία μνήμης RAM | LPDDR4 |
| Αριθμός Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μέγεθος σκληρού δίσκου SSD | 64 GB |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | ARM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | ARM Mali |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Ήχος | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο |
| Κάρτα δικτύου | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | Ναι |
| Υποδοχή κάρτας μνήμης | Ναι |
| Κάμερα | Ναι 8 MP, (Εμπρός 5 megapixel) |
| Βάρος | ~0.460 kg |
| Διαστάσεις (Υ × Π × Β) | 247.6 x 157.5 x 7.8 mm |
| Μπαταρία | Ναι, Χωρητικότητα 8000mAh |
| Χρώμα | Μπλε |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| SIM | Nano-SIM |
| Navigation | GPS |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαθεσιμότητα | Άμεσα Διαθέσιμο (Παράδοση από 1 έως 3 ημέρες) |
| Κατάσταση Προϊόντος | refurbished |
Tablet 10.4" Nokia T20, Οθόνη Αφής IPS LCD, 4G, Unisoc T610, 4GB/64GB, Μονή SIM, MicroSDXC, USB-C 2.0, WiFi, Ραδιόφωνο, Android 13, Βαθύ Μπλε, (ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΠΡΟΙΟΝ GRADE - A)
99,99€
119,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 80,64€
Προσαρμογή στις ανάγκες σας & αγορά
Περιγραφή Προϊόντος
Χαρακτηριστικά:
Οθόνη: Αφής 10.4" 2K IPS LCD, με ανάλυση 2000 x 1200.
Επεξεργαστής: Unisoc Tiger T610 (8x Πυρήνες - 2x1.8 GHz Cortex‑A75 + 6x1.8 GHz Cortex‑A55).
Κάρτα γραφικών: ARM Mali‑G52
Μνήμη: 4 GB LPDDR4
Χωρητικότητα: 64 GB.
Webcam: 8.0 megapixel (πίσω) με αυτόματη εστίαση, 5.0 megapixel (εμπρός).
Συνδεσιμότητα: 1 x USB type-C 2.0, 1 x 3.5mm jack, microSDXC (έως 512 GB), 1x Nano-SIM.
Ασύρματη επικοινωνία: Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac), 2,4 GHz και 5 GHz, Bluetooth 5.0.
Πρόσθετα χαρακτηριστικά: Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο, accelerometer (G-sensor), ambient light sensor, hall sensor.
Μπαταρία: Li-polymer 8000 mAh.
Διαστάσεις: 247.6 x 157.5 x 7.8 (mm).
Βάρος: 465 gr.
Λειτουργικό: Android 13 (Tiramisu).
