399,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 321,77€
Κωδικός PCarena:
6396856
Εγγύηση χαμηλότερης τιμής. Αν θέλετε καλύτερη τιμή, καλέστε μας στο 210.2241246
Ο πελάτης έχει την δυνατότητα να δει και να ελέγξει το μηχάνημα της αρεσκείας του πριν το παραλάβει live μέσω κάμερας και viber η με φωτογραφία και video. Στο video στο οποίο εμφανίζεται το μηχάνημα φαίνεται και το serial number και αποστέλλεται εν συνεχεία στο κινητό η στο email του. Έτσι ξέρει τι θα παραλάβει από το serial number του μηχανήματος.
Crazy Προσφορά
Δωρεάν Μεταφορικά
Εντός Αθηνών Εκθεσιακό Προϊόν
Εντός Αθηνών Εκθεσιακό Προϊόν
Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | Dell |
| Μοντέλο | Dell Latitude 7420 |
| Μέγεθος οθόνης | 14 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | IPS, LCD LED backlight, Wide Viewing Angle, anti-glare, FHD |
| Ανάλυση οθόνης | 1920x1080 Full HD |
| Εταιρεία επεξεργαστή | Intel |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Intel Core i5 1135G7 (11ης γενιάς), 8M Cache |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.40 GHz |
| Μέγιστη ταχύτητα επεξεργαστή | 4.20 GHz |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 4 |
| Threads επεξεργαστή | 8 |
| Μέγεθος μνήμης RAM | 16 GB |
| Τεχνολογία μνήμης RAM | LPDDR4x |
| Αριθμός Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μέγεθος σκληρού δίσκου SSD | 512 GB |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel Iris |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Διασυνδέσεις | 2 x Thunderbolt 4 / USB-C (με υποστήριξη Power Delivery & DisplayPort), 2 x USB-A 3.2 Gen 1, 1 x HDMI, 1 x Headphone / Microphone Combo Jack, MicroSD reader |
| Ήχος | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο |
| Οπτικό Μέσο | Όχι |
| Κάρτα δικτύου | 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Ναι |
| Υποδοχή κάρτας μνήμης | Ναι |
| Κάμερα | Ναι |
| Βάρος | ~1.500 kg |
| Μπαταρία | Ναι |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαθεσιμότητα | Άμεσα Διαθέσιμο (Παράδοση από 1 έως 3 ημέρες) |
| Κατάσταση Προϊόντος | refurbished |
Laptop 14" Dell Latitude 7420, 1920x1080 Full HD, Intel Core i5 1135G7 (11ης γενιάς), 16GB RAM, 512GB SSD, HDMI, Web Camera, Windows 11 Pro (ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΠΡΟΙΟΝ GRADE - A)
399,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 321,77€
Προσαρμογή στις ανάγκες σας & αγορά
Περιγραφή Προϊόντος
Χαρακτηριστικά:
- Οθόνη: 14″ Full HD (1920x1080), IPS
- Επεξεργαστής: Intel Core i5‑1135G7 (11ης γενιάς), 4 πυρήνες, 8 νήματα, έως 4.20 GHz
- Μνήμη RAM: 16 GB LPDDR4x
- Αποθήκευση: 512 GB SSD
- Γραφικά: Intel Iris Xe Graphics
- Λειτουργικό Σύστημα: Windows 11 Pro
- Διασυνδέσεις / Θύρες:
- 2 x Thunderbolt 4 / USB-C (με υποστήριξη Power Delivery & DisplayPort)
- 2 x USB-A 3.2 Gen 1
- 1 x HDMI 2.0
- 1 x Headphone / Microphone Combo Jack
- MicroSD reader
- Intel Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1
Χρήση:
- Business / επαγγελματική χρήση: Office, Email, Teams, ERP, CRM
- Δημιουργικότητα / Light productivity: Web εφαρμογές, Excel, PowerPoint, Video conferencing
- Φορητότητα & ευελιξία: Convertible 2‑in‑1 με οθόνη αφής για παρουσίαση ή tablet mode
Ετικέτες:
laptop
