999,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 805,65€
Κωδικός PCarena:
8396731
Εγγύηση χαμηλότερης τιμής. Αν θέλετε καλύτερη τιμή, καλέστε μας στο 210.2241246
Ο πελάτης έχει την δυνατότητα να δει και να ελέγξει το μηχάνημα της αρεσκείας του πριν το παραλάβει live μέσω κάμερας και viber η με φωτογραφία και video. Στο video στο οποίο εμφανίζεται το μηχάνημα φαίνεται και το serial number και αποστέλλεται εν συνεχεία στο κινητό η στο email του. Έτσι ξέρει τι θα παραλάβει από το serial number του μηχανήματος.
Δωρεάν Μεταφορικά
Εντός Αθηνών Εκθεσιακό Προϊόν ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ
Εντός Αθηνών Εκθεσιακό Προϊόν ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ
Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | Dell |
| Μοντέλο | Dell Precision 5540 |
| Μέγεθος οθόνης | 15.6 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | LCD LED backlight, UltraSharp, anti-glare, Wide Viewing Angle FHD |
| Ανάλυση οθόνης | 1920x1080 Full HD |
| Εταιρεία επεξεργαστή | Intel |
| Επεξεργαστής | Intel Core i9 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Intel Core i9 9880H, 16M Cache |
| Γενιά Επεξεργαστή | 9η γενιά |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.30 GHz |
| Μέγιστη ταχύτητα επεξεργαστή | 4.80 GHz |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 8 |
| Threads επεξεργαστή | 16 |
| Μέγεθος μνήμης RAM | 32 GB |
| Τεχνολογία μνήμης RAM | DDR4 |
| Αριθμός Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μέγεθος σκληρού δίσκου SSD | 1024 GB (1TB) |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Nvidia |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Nvidia Quadro |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Διασυνδέσεις | 2 x USB 3.2, 1 x HDMI, 1 x Thunderbolt 3 (USB 3.1 Gen2 Type-C), Card Reader SD |
| Ήχος | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο |
| Κάρτα δικτύου | Ethernet 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ναι |
| Υποδοχή κάρτας μνήμης | Ναι |
| HDMI | Ναι ( για σύνδεση με οθόνη ) |
| Κάμερα | Ναι |
| Βάρος | ~1.800 kg |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10 Pro |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαθεσιμότητα | Άμεσα Διαθέσιμο (Παράδοση από 1 έως 3 ημέρες) |
| Κατάσταση Προϊόντος | refurbished |
Laptop 15.6" Dell Precision 5540, 1920x1080 Full HD, Intel Core i9 9880H (9ης γενιάς), 32GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA Quadro T2000M (4GB), Webcam, Windows 10 Pro (ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΠΡΟΙΟΝ GRADE - A)
999,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 805,65€
Προσαρμογή στις ανάγκες σας & αγορά
Περιγραφή Προϊόντος
Η Dell, κορυφαία εταιρεία στην παρασκευή Η/Υ, αποτελεί την πρώτη επιλογή στην αγορά laptop, ιδιαίτερα για επαγγελματίες λόγω της κορυφαίας ποιότητας κατασκευής και της αντοχής τους στο χρόνο.
ΠΡΟΙΟΝ ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ - GRADE A
Web Camera
1920x1080 Full HD
HDMI για σύνδεση με τηλεόραση
| Οθόνη | 15.6 ίντσες (39.6 cm),LCD LED Widescreen, IPS, backlight, anti-glare με ανάλυση 1920x1080 Full HD |
| Επεξεργαστής | Intel Core i9 9880H, 16 Cache, 4.80 GHz |
| Μνήμη RAM | 32GB DDR4 |
| Μέγεθος σκληρού δίσκου SSD | 1TB SSD |
| Κάρτα Γραφικών | Nvidia Quadro T2000M |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10 Pro |
Ετικέτες:
laptop