49,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 39,52€
Κωδικός PCarena:
3059428
Εγγύηση χαμηλότερης τιμής. Αν θέλετε καλύτερη τιμή, καλέστε μας στο 210.2241246
Ο πελάτης έχει την δυνατότητα να δει και να ελέγξει το μηχάνημα της αρεσκείας του πριν το παραλάβει live μέσω κάμερας και viber η με φωτογραφία και video. Στο video στο οποίο εμφανίζεται το μηχάνημα φαίνεται και το serial number και αποστέλλεται εν συνεχεία στο κινητό η στο email του. Έτσι ξέρει τι θα παραλάβει από το serial number του μηχανήματος.
Εκθεσιακό Προϊόν
Χαρακτηριστικά
| Κάθετη Γωνία Θέασης | 178° |
| Κατασκευαστής Οθόνης | Fujitsu |
| Μοντέλο Οθόνης | Fujitsu B24W-5 |
| Μέγεθος Οθόνης | 24 ίντσες |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920x1200 |
| Ρυθμός Ανανέωσης Οθόνης | 60 Hz |
| Τύπος Οθόνης | LCD LED-backlit TFT active matrix |
| Τύπος Πάνελ | TFT |
| Οριζόντια Γωνία Θέασης | 178° |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² |
| Χρόνος Απόκρισης | 5 ms |
| Λόγος Διαστάσεων | 16:10 |
| Λόγος Αντίθεσης | 1000:1 |
| Συνδεσιμότητα | 1 x DVI-D, 1 x VGA (D-Sub) |
| Υποστήριξη χρωμάτων | 16.7 εκατομμύρια (8-bit) |
| Επίστρωση Οθόνης | Ματ Anti-glare (αντιθαμβωτική) |
| Τροφοδοσία | 100 – 240V AC, 50/60Hz |
| Αντοχή | 3H |
| Χρώμα | Χρώμα: κίτρινο; Σκελετός: κίτρινο; Βάση: κίτρινο/γκρι |
| Εργονομία | Ρύθμιση ύψους: Όχι Κλίση (tilt): Ναι, από -5° έως 30° Περιστροφή βάσης (swivel): Όχι Περιστροφή οθόνης (pivot): Όχι Βάση με δυνατότητα κλειδώματος: Όχι VESA Mount: Ναι, 100 × 100 mm πρότυπο για τοίχο ή βραχίονα |
| Διαστάσεις οθόνης (Υ × Π × Β) | Πλάτος (χωρίς βάση): 539.4 mm (53,94 εκ.) Ύψος (χωρίς βάση): 322.7 mm (32,27 εκ.) Βάθος (χωρίς βάση): 51 mm (5,1 εκ.) Πλάτος (με βάση): 539.4 mm (53,94 εκ.) Ύψος (με βάση): 385.5 mm (38,55 εκ.) Βάθος (με βάση): 185.5 mm (18,55 εκ.) |
| VESA | 100x100 mm |
| Βάρος οθόνης | Βάρος (χωρίς βάση): 4.8 kgΒάρος (με βάση): 6.5 kg |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαθεσιμότητα | Άμεσα Διαθέσιμο (Από 1 έως 3 ημέρες) |
| Κατάσταση Προϊόντος | refurbished |
Οθόνη υπολογιστή 24" Fujitsu B24W-5, 1920x1200 WUXGA (60 Hz), LCD LED-backlit active matrix TFT, DVI, VGA (ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΠΡΟΙΟΝ - GRADE B)
49,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 39,52€
Προσαρμογή στις ανάγκες σας & αγορά
Περιγραφή Προϊόντος
οθόνη Fujitsu B24W-5 24" είναι μια επαγγελματική οθόνη που συνδυάζει κομψό σχεδιασμό με εργονομία και αξιόπιστη απόδοση.
Χαρακτηριστικά
- Μέγεθος οθόνης: 24"
- Ανάλυση: 1920 x 1200 (WUXGA)
- Τύπος πάνελ: LCD (TFT)
- Λόγος διαστάσεων: 16:10
- Διασυνδέσεις:
- 1 x DVI-D, 1 x VGA (D-Sub)
- Χρόνος απόκρισης: περίπου 5 ms
- Φωτεινότητα: περίπου 300 cd/m²
- Λόγος αντίθεσης: περίπου 1000:1
- Γωνία θέασης:
- Οριζόντια: 178°
- Κάθετη: 178°
- VESA: 100 x 100 mm
- Βάρος: περίπου 6.5 kg
- Διαστάσεις:
- Διαστάσεις (με βάση): περίπου 556 x 229 x 395 mm
Χρήση:
- Η Fujitsu B24W-5 είναι κατάλληλη για:
- Επαγγελματική Χρήση: Γραφείο, προγραμματισμός, λογιστικά
- Εκπαίδευση: Τηλεκπαίδευση, μελέτη
- Καθημερινή Χρήση: Περιήγηση, streaming, gaming
