549,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 442,74€
Κωδικός PCarena:
6316112
Εγγύηση χαμηλότερης τιμής. Αν θέλετε καλύτερη τιμή, καλέστε μας στο 210.2241246
Ο πελάτης έχει την δυνατότητα να δει και να ελέγξει το μηχάνημα της αρεσκείας του πριν το παραλάβει live μέσω κάμερας και viber η με φωτογραφία και video. Στο video στο οποίο εμφανίζεται το μηχάνημα φαίνεται και το serial number και αποστέλλεται εν συνεχεία στο κινητό η στο email του. Έτσι ξέρει τι θα παραλάβει από το serial number του μηχανήματος.
Open Box Προϊόν
Εξαντλήθηκε
Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής Κινητού | Samsung |
| Μοντέλο Κινητού | Samsung Galaxy S23 Ultra 5G |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος Οθόνης | 6.8 ίντσες |
| Τύπος Οθόνης | Dynamic AMOLED, 120Hz, HDR10+ |
| Ανάλυση Οθόνης | 1440x3088 |
| Χειρισμός | Οθόνη Αφής |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 13 |
| Εταιρεία επεξεργαστή | Qualcomm |
| Επεξεργαστής | Qualcomm Snapdragon |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Μέγεθος μνήμης RAM | 12 GB |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 512 GB |
| Υποδοχή κάρτας μνήμης | Όχι |
| SIM | Nano-SIM + eSIM, Nano-SIM + Nano-SIM |
| Επιπλέον Δυνατότητες Συνδεσιμότητας | WLAN, Bluetooth, GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS, NFC, USB-C |
| Διπλή (Dual) Sim | Ναι |
| Δίκτυο | 5G |
| Επιπλέον Τεχνολογίες Τηλεπικοινωνιών | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| WLAN | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Στιγματοθέτηση | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| NFC | Ναι |
| USB | Ναι |
| Πίσω κάμερα | Τριπλή κάμερα 200+10+10+12 MP, Laser AF, LED flash, auto-HDR, panorama |
| Πρόσθια (selfie) κάμερα | 12 MP, HDR, dual pixel PDAF HDR, HDR10+ |
| Εγγραφή βίντεο | Πίσω κάμερα: 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR10+, stereo sound rec, gyro-EIS. Πρόσθια (selfie) κάμερα: 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Ήχος | Μεγάφωνο με στερεοφωνικά ηχεία |
| Βαθμός στεγανότητας ΙΡ | IP68 |
| Μπαταρία | Li-Ion 5000 mAh |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά | Δακτυλικό αποτύπωμα (κάτω από την οθόνη, υπερήχων), επιταχυνσιόμετρο, γυροσκόπιο, αισθητήρας εγγύτητας, πυξίδα, βαρόμετρο, Samsung DeX, Samsung Wireless DeX |
| Διαστάσεις (Υ × Π × Β) | 16.34 x 7.81 x 0.89 (cm) |
| Βάρος Κινητού | ~0.234 kg |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαθεσιμότητα | Άμεσα Διαθέσιμο (Παράδοση από 1 έως 3 ημέρες) |
| Κατάσταση Προϊόντος | refurbished |
Smartphone 6.8" Samsung Galaxy S23 Ultra (2023), 5G, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, 12GB/512GB, Διπλή SIM, NFC, Android 13, Μαύρο (OPENBOX ΠΡΟΙΟΝ) ΜΕ ΤΖΑΜΑΚΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ
549,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 442,74€
Προσαρμογή στις ανάγκες σας & αγορά
Περιγραφή Προϊόντος
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G
χαρακτηριστικά:
- Οθόνη: 6.8 ιντσών
- Τύπος: Dynamic AMOLED 2X
- Ανάλυση: FHD+ (3088 x 1440 pixels), 120Hz
- Προστασία: Corning Gorilla Glass Victus 2
- Επεξεργαστής:
- Chipset: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
- CPU: Octa-core (1x3.36 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510)
- GPU: Adreno 740
- Μνήμη RAM: 12GB
- Αποθήκευση: 512GB
Κάμερες:
- Κύρια Κάμερα (Πίσω)
- 200 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.3", 0.6µm, multi-directional PDAF, OIS
- 10 MP, f/2.4, 70mm (telephoto), 1/3.52", 1.12µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom
- 10 MP, f/4.9, 230mm (periscope telephoto), 1/3.52", 1.12µm, PDAF, OIS, 10x optical zoom
- 12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF, Super Steady video
- Selfie Κάμερα (Μπροστά):
- 12MP (f/2.2), με δυνατότητα 4K βίντεο
- Μπαταρία: Χωρητικότητα: 5.000mAh
Φόρτιση:
- Γρήγορη φόρτιση 45W
- Ασύρματη φόρτιση 15W
- Αντίστροφη ασύρματη φόρτιση (Wireless PowerShare) 4.5W
- Λειτουργικό: Android 13 με One UI 8
- Σύνδεση:
- Δίκτυο: 5G (Sub-6 GHz)
- Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/6)
- Bluetooth: 5.3
- NFC: Ναι
- USB: USB Type-C 3.2 OTG
Ανθεκτικότητα:
- Αδιαβροχοποίηση: IP68 (Ανθεκτικό σε σκόνη και νερό μέχρι 1.5 μέτρο για 30 λεπτά)
- Υλικά Κατασκευής: Γυαλί Corning Gorilla Glass Victus 2 μπροστά και πίσω, αλουμίνιο στο πλαίσιο.
Ασφάλεια:
- Αναγνώριση Δαχτυλικού Αποτυπώματος: Ενσωματωμένο στην οθόνη
- Αναγνώριση Προσώπου: Ναι (για απολύτως ασφαλή ξεκλείδωμα)
- Διαστάσεις και Βάρος
- Διαστάσεις: 163.4 x 78.1 x 8.9 mm
- Βάρος: 234g
- ΜΕ ΤΖΑΜΑΚΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ
Ετικέτες:
kinhta-thlefona-smartphones
