69,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,44€
Κωδικός PCarena:
7738026
Εγγύηση χαμηλότερης τιμής. Αν θέλετε καλύτερη τιμή, καλέστε μας στο 210.2241246
Ο πελάτης έχει την δυνατότητα να δει και να ελέγξει το μηχάνημα της αρεσκείας του πριν το παραλάβει live μέσω κάμερας και viber η με φωτογραφία και video. Στο video στο οποίο εμφανίζεται το μηχάνημα φαίνεται και το serial number και αποστέλλεται εν συνεχεία στο κινητό η στο email του. Έτσι ξέρει τι θα παραλάβει από το serial number του μηχανήματος.
Εκθεσιακό Προϊόν
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ
Εξαντλήθηκε
Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής Κινητού | Honor |
| Μοντέλο Κινητού | Honor 7S (2018) |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος Οθόνης | 5.45 ίντσες |
| Τύπος Οθόνης | IPS LCD |
| Ανάλυση Οθόνης | 720x1440 |
| Χειρισμός | Οθόνη Αφής |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 8 |
| Εταιρεία επεξεργαστή | Mediatek |
| Επεξεργαστής | MediaTek MT6739 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Mediatek MT6739 (28 nm), Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 |
| Μέγεθος μνήμης RAM | 2 GB |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 16 GB |
| Υποδοχή κάρτας μνήμης | Ναι |
| SIM | Nano-SIM Nano-SIM + Nano-SIM |
| Διπλή (Dual) Sim | Ναι |
| Δίκτυο | 4G |
| Επιπλέον Τεχνολογίες Τηλεπικοινωνιών | GSM / HSPA / LTE |
| WLAN | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Στιγματοθέτηση | GPS, GLONASS |
| Ραδιόφωνο | Ναι |
| USB | microUSB 2.0 |
| Πίσω κάμερα | 13 MP, PDAF, LED flash, HDR, panorama |
| Πρόσθια (selfie) κάμερα | 5 MP, LED flash |
| Εγγραφή βίντεο | Πίσω κάμερα: 1080p@30fps Πρόσθια (selfie) κάμερα: 1080p@30fps |
| Ήχος | Μεγάφωνο Υποδοχή ακουστικών 3.5mm |
| Μπαταρία | Li-Ion 3020 mAh |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά | Επιταχυνσιόμετρο, εγγύτητα |
| Διαστάσεις (Υ × Π × Β) | 14.65 x 7.09 x 0.83 cm |
| Βάρος Κινητού | ~0.140 kg |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διαθεσιμότητα | Άμεσα Διαθέσιμο (Παράδοση από 1 έως 3 ημέρες) |
| Κατάσταση Προϊόντος | refurbished |
Smartphone 5.45" Honor 7S (2018), 4G, MediaTek MT6739, 2GB/16GB, Διπλή SIM, Ραδιόφωνο, Android 8.1, Μαύρο (ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΠΡΟΙΟΝ GRADE - A)
69,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,44€
Προσαρμογή στις ανάγκες σας & αγορά
Περιγραφή Προϊόντος
Χαρακτηριστικά:
- χαρακτηριστικά:
- Οθόνη: 5.45″ IPS LCD, 720 × 1440
- Επεξεργαστής: MediaTek MT6739, Quad-core 1.5 GHz
- RAM / Storage: 2GB / 16GB
- Πίσω κάμερα: 13 MP
- Μπροστινή κάμερα: 5 MP
- Βίντεο: 1080p @ 30fps
- Μπαταρία: 3020 mAh
- Dual SIM: Ναι
- 4G LTE: Ναι
Χρήση:
- Καθημερινή χρήση: κλήσεις, μηνύματα, social media
- Internet & YouTube
- Εφαρμογές μηνυμάτων & browsing
Ετικέτες:
kinhta-thlefona-smartphones